1. 12 Hour Shift Türkçe Altyazı izle

  12 Hour Shift Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  12 Hour Shift Türkçe Altyazı izle; Uyuşturucu bağımlısı olan bir hemşire son derece tehlikeli bir işe bulaşarak bir çok kişiyi tehlikeye atar. Arkansas hastanesinde gece vardiyesinde çalışan Mandy bir uyuşturucu bağımlısıdır. Kuzeni Regina ile birlikte yasadışı bir işe girişirler . Kuzeni Regina da son derece güvensiz ve entrikacıdır . Onun bulduğu bir iş ile birlikte bir organ mafyası ile ortak iş yapmaya başlayacaklardır. Çıktıkları son gece vardiyasında bu organ mafyası ile yaptıkları işe başlayacaklar ve bu iş için sadece 12 saatleri vardır. Bu 12 saat içerisinde birçok insanın hayatı tehlikededir ve bunun bir çözümünün olup olmadığını ise gerilim dolu anları yaşayarak öğrenceksiniz. 12 Hour Shift Türkçe Altyazı izle;
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.4   179

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.