1. Ayla İzle

  Ayla İzle

  720P Türkçe Dublaj

  Ayla İzle: 1950 yılında, Kore Savaşında cephede olan Süleyman Astsubay; 4-5 yaşlarında küçük bir kız bulur. Bu Koreli kız yetim ve öksüz kalmış, nereye gideceğini bilememektedir. Astsubay kızla oldukça ilgilenir ve küçük kıza Ayla ismini verir. Ayla, birliğin neşe kaynağı, Astsubayınsa kızı gibi olur. Ta ki Türkiye'ye dönme kararı çıkana dek. Astsubay ne yaptıysa küçük kızı yanında götürmeyi başaramaz ve Ayla Kore'de bir yetimhaneye verilir. Ancak birbirlerine bir söz vermişlerdir; Ayla ve Astsubay bir gün tekrar buluşacaklardır.Ayla İzle

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.5   197

 1. Kedi Aşıkları İçin Filmler
    3 ay Önce   110
  Kedi Aşıkları İçin Filmler Dünya'daki hayvan sevgisi, insanlar yüzünden çok izlenen filmlere yansıtmaktadır. Mutluluk içerek hayvanların filmleri çok ilgi görmektedir. Bu içeriğimizde de Kedi sevgisini filmlere yansıtan yönetmenlerin, Kedi Aşıkları için derlediğimiz filmleri sizlere özet olarak sunmaktayız. Filmleri izleyebilirsiniz.
  Hollywood’un LGBT Yönetmenleri
    3 ay Önce   69
  Hollywood’un LGBT Yönetmenleri Hollywood'un LGBT Yönetmenleri sizler için araştırdık, mevcut yaptıkları filmleri derledik. Hollywood'un LGBT Yönetmenleri arasında ünlü isimlerin olması çok dikkat çekiyor. İlk ve tek izlemedia.com olarak sizlere bu filmleri içerik içerisinde paylaşmış bulunmaktayız.
  Yetişkinler İçin Animasyon ve Çizgi Filmler
    3 ay Önce   129
  Yetişkinler İçin Animasyon ve Çizgi Filmler Dünya genelinde Yetişkinlerin vazgeçemediği Animasyon ve Çizgi filmler için izlemedia.com ailesi olarak sizlere derlediğimiz, Animasyon ve çizgi filmlere aşağıdan göz atabilirsiniz.
  Sinema ve Dizi Tarihinin En İyi İkilileri
    3 ay Önce   79
  Sinema ve Dizi Tarihinin En İyi İkilileri Dünya Sinema ve Dizi Tarihinin en iyi ikili oyuncuları, film ve dizilerini sizler için araştırdık. izlemedia.com ailesini olarak en iyi ikililer arasında geçen filmler yada diziler aşağıda sıralanmıştır. İstediğinizi filmi ve diziyi izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.