1. Belko Deneyi Türkçe Dublaj izle

  Belko Deneyi Türkçe Dublaj izle

  1080P Türkçe Dublaj

  Belko Deneyi Türkçe Dublaj izle ; Güney Amerika da büyük bir şirket olan Belko şirketi dışardan her ne kadar normal gözükse de içerisinde son derece tehlikeli olayların döndüğü bir şirkettir. İş gücünü arttırmak için yaptıkları iş hamlelerinin başında insanın gücünün en üst seviye de kullanılması gelmektedir. Bu sebeple çalışanlarına yaptıkları adeta bir zulme dönüşmüştür çünkü Belko da çalışanlar fabrikadan dışarıya çıkamamaktadır. Çıkmak isteyenler ve diğer çalışanları kışkırtmaya çalışanlar içinse farklı bir planları vardır. Çalışanların içlerinde olan farklı bir grup ellerindeki bazı bombalar ile sorun çıkaran çalışanların öldürülmesini sağlar. Şiddet dolu bir macera, farklı bir konu ve gerilim dolusu anların konu alındığı film Belko Deneyi,  Türkçe Dublaj'ı sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    6.1   227

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.