1. Castle Falls Türkçe Altyazı izle

  Castle Falls Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Castle Falls Türkçe Altyazı izle; Terk edilmiş bir hastane ve hastane de bir çete liderinin saklamış olduğu milyon dolarlar. Aksiyon dolu film de Castle Heights hastanesi tecrit edilmiş bir hastanedir ve kısa süre sonra dinamit ile patlatılacaktır fakat kimsenin bilmediği bir durum söz konusudur. Hapishane de olan bir çete lideri yaklaşık 3 milyon doları bu hastaneye saklamıştır. Binan da çalışan Mike ise yıkım ekipleri ile çalışırken bu parayı bulur. Bu paranın bulunmasının haberi bir şekilde hapishane de olan çete liderinin düşmanlarına da ulaşmıştır ve ortalık ciddi olarak karışacaktır. Gerilim ve aksiyon dolu sahneleri ile dikkat çeken filmimiz Castle Falls Türkçe Altyazı izleyebilirsiniz. 
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.2   153

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.