1. Dayı Bir Adamın Hikayesi izle

  Dayı Bir Adamın Hikayesi izle

  1080P Fragman

  Dayı Bir Adamın Hikayesi; Henüz küçük yaşlarda köyünde çok yaramaz fakat bir o kadar da merhametli olan Cevahir'in dramatik hikayesini izleyeceğiz. Köyde bir çok kişiyi rahatsız etse de herkes tarafından sevilen Cevahir 'in ailesi artık oğulları için bir çözüm bulmak zorundadır. Haylazlıklarından ve yaramazlıklarından bıkan aile Cevahir için dönüm noktası olacak bir karar verir. İstanbul'daki köylüleri Seyfi ile de görüşecek Cevahir'i , İstanbul' da kahvecilik yapan Seyfinin yanına gönderirler. Seyfi bir kahveci olmasına rağmen kabadayılar aleminin sevilen sayılan bir ismiydi.  Cevahir de kabadayılar alemine bu şekilde girdi ve lakabı Dayı olarak kaldı. Dayı Bir Adamın Hikayesi 
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    0.0   188

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.