1. Double Walker Türkçe Altyazı izle

  Double Walker Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Double Walker Türkçe Altyazı izle; Hayaletlere inanır mısınız? Bu filmde inanacaksınız ...Tüm hikaye noel gecesi küçük bir kızın ölümü ile başlar. Ölen küçük kız tüm kasaba da konuşulurken aynı gece kasabaya gelen gizemli kadın gözlerin üstüne çevrilmesine neden olur.  Kadının hareketleri ise küçük kızın hareketleri ile neredeyse birebirdir. Herkes bu kadının küçük kız olduğu düşür ve gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıkar. Küçük kızın ruhu Dünya'ya bu kadının bedeni ile dönmüştür ve esrarengiz ölümünü çözüp hayatındaki tüm gerçekleri ortaya çıkaracaktır. Gerilim, korku ve dramatik sahneleri ile dikkat çeken Double Walker 'ı Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    4.9   147

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.