Spor Filmleri
Bruised Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Bruised Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, Spor Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bruised Türkçe Dublaj izle ; Başarılı bir dövüşçü olan Jackie nin dramatik hayatının anlatıldığı film de , hayatını dövüşerek geçiren Jackie 'nin tek yapabildiği budur. Ringler de gayet başarılı dövüşler çıkarmasına rağmen kişisel hayatı pekte istediği gibi gitmemektedir. Yaşı geçtikçe eskisi gibi dövüşemeyen Jackie nin başına daha da dramatik bir olay gelecektir. Yıllar önce terkettiği oğlunun geri dönüşü Jackie'nin hayatında farklı bir yola gitmesine neden olacaktır. Halle Berry'nin başrolünde oynadığı Bruised filmini sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz
  • 1080P
  • IMDb 5.6
  • 34
  • 0
Berlin Kaplanı Yerli Film izle
Tüm Bilgiler
Berlin Kaplanı Yerli Film izle Aile Filmleri, Komedi Filmleri 
Yerli Film
Berlin Kaplanı Yerli Film İzle ; Almanya da hayatını boksör olarak devam ettiren Ayhan'ın başı borçları ile beladadır. 50.000 eur  borcu olan Ayhan bunun için bir boks maçı organize eder fakat kaybetmesi gereken maçı kazanır. Bu durum Ayhan'ın daha da borca girmesine neden olur ve Ayhan acil bir şekilde Türkiye'ye kaçmak zorunda kalır. Fethiye de ablasının ve eniştesinin işlettiği ve kendisinin de ortağı olduğu otele giden Ayhan kendini bir nebze beladan uzak tutmaktadır. Fethiye de geçirdiği süre de huzuru bulduğunu fark eden ve aile kavramını tekrardan yaşayan Ayhan 'ı bir sürpriz beklemektedir. Eniştesinin oteli satma planları ve Ayhan' a bu sebeple fazlasıyla iyi davrandığını öğrenen Ayhan, büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak yeniden Almanya 'ya geri dönme kararı alır fakat Ayhan'ın hesaba katmadığı şeyler olacaktır. Berlin Kaplanı Yerli Film izle.
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 33
  • 0
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.