1. Fırtına Çocuk – Türkçe Dublaj Full Hd izle

  Fırtına Çocuk – Türkçe Dublaj Full Hd izle

  720P Türkçe Dublaj

  Fırtına Çocuk - Türkçe Dublaj Full HD izle : Avusturalya hikayelerinden biri olan Fırtına Çocuk masalı, kültürel bir gösterim ile oyuncuların ve yönetmenin başarılı bir çabası ile film olarak sunulmuştur. Bir dedenin, geçmişi ile ilgili oldukça önemli görüntüleri açıklayamamaktadır. Çocukluğunda belli bir sıkıntılar çeken "DEDE" çocukluğu ile ilgili görüntüleri gördükten sonra anıları tazelenmektedir. "DEDE" nin torununa bahsettiği kendi yaşındaki küçüklüğünü, dede babası ile yaşadıklarını torununa anlatmaktadır. Çocukluğunda pelikan bir sürünün ( Ailenin ) bir olaydan nasıl sağ kurtardığını, onlara hayatında neler yaptığını anlatan bir filmdir. Torununa, babasıyla birlikte uzakta bir kıyı kasabasında yaşadığı sürelerde, bir pelikan ailesini nasıl kurtardığını ve onlara nasıl baktığını anlatmaktadır. Bazı kitaplara göre çağdaş bir toplum gözlemlemeleri çok can alıcıdır.
  Fırtına Çocuk Filmini keyifli bir şekilde, kesintisiz Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.Fırtına Çocuk Filmi izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   101

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.