1. Gölgeler İçinde Yerli Film izle

  Gölgeler İçinde Yerli Film izle

  1080P Yerli Film

  Gölgeler İçinde Yerli Film izle; Sıradan bir maden işçisi hayatını ve çalıştığı yeri sorgulamaya başlarsa ne olur ?  Zait ilkel bir fabrika da maden işçisi olarak çalışmaktadır. Sıradan bir hayatı olan sıradan bir insanken hayatı ufak bir kaza ile değişecektir. Zait 'in teknolojiden uzak çalıştığı fabrika da eski bir makine ufak bir kaza sonucu bozulur ve durum Zait için bir işaret haline gelir. Yaşadığı kara düzeni sorgulamaya başlayan ve bu sorgu sonucu aslında hayatının berbat bir halde olduğunun farkına varan Zait büyük bir çıkmazın içine girmiştir. Dramatik konusunun bilim kurgusal sahneler ile harmanlanması sonucu ortaya izleyiciyi büyüleyen bir yapım çıkmıştır.Gölgeler İçinde Yerli Film izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    6.4   160

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.