1. Hide and Seek Türkçe Altyazı izle

  Hide and Seek Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Hide and Seek Türkçe Altyazı izle; Bir tarafta zengin bir iş adamı , diğer tarafta hayatta kalmaya çalışan bir grup serseri . Kayıp erkek kardeşini arayan Noah yakın zaman da ölen babasının mirasını kardeşi ile paylaşmak ister. Bir şekilde kendisine gelen şifreli bir ipucunu değerlendiren Noah kendisini finansal durumları düşük ve tehlikeli insanlar arasında bulur. Noah ' a gelen şifreli mesaj hem kardeşinin yerini hem de ailesi ile ilgili çok gizli bir bilgiyi de paylaşmaktadır. Film de zengin ve fakir toplumun arasındaki büyük farkı ve her insanın hayatında bir sırrı olduğunu detaylı bir şekilde anlatırken , gerilim dolu anları da izleyiciye başarılı bir şekilde aktarıyor. Hide and Seek Türkçe Altyazı izle ..
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    4.2   89

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.