1. Kara Dul Türkçe Dublaj izle

  Kara Dul Türkçe Dublaj izle

  1080P Türkçe Dublaj

  Kara Dul Türkçe Dublaj izle; Scarlett Ingrid Johansson ın başrolünde oynadığı ve Marvel yapımlarından esintiler içeren Kara Dul Filminde , karadul 'un KGB ile bir ilişkisi söz konusudur fakat bunun açığa çıkması sorun yaratacaktır. Zaten gizemli bir geçmiş e sahip olan karadul 'un kırmızı odada karşılaştığı diğer casuslar ile yaşadığı aksiyon dolu sahneler izleyenleri son derece heyecanlandıracak gibi gözüküyor. Ayrıca konuya sonradan dahil olacak Red Guardian ise işini seyrini Karadul için tamamiyle değiştirecektir. Red Guardian ı tanımayanlar için ufak bir hatırlatma. Red Guardian Rusların Kaptan Amerikası olarak tanınan bir süper kahramandır ve KaraDul ile ilişkisi farklı bir hal alacaktır. Kara Dul Türkçe Dublaj izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    6.7   200

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.