1. Know Fear 2021 Türkçe Altyazı izle

  Know Fear 2021 Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Know Fear 2021 Türkçe Altyazı izle ; Bir şeytani varlık ile iletişim kurmak ister miydiniz ? Capel ailesi buna mecbur kalıyor ve tüm aile bir şeytani varlık ile ritüel sayesinde bir araya geliyor.  Sıradan bir hayatları olan Capel ailesi başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde hayatlarına devam etmektedir. Donald eşini gördüğünde hayretlere düşer ve farklı bir durum olduğunu anlar. Bu durumu düzeltmenin çaresini ararken Donald'ın yeğeni onlara daha önce denemedikleri bir yöntem ile gelir. Sıradışı bir ritüel ile tüm ailenin şeytanla iletişime geçmesini sağlar ve aile çok tehlikeli bir durumla yüz yüze kalacaktır. Ya şeytan aileyi ele geçirecek ya da aile bu şeytanın üstesinden gelecektir. Know Fear 2021 Türkçe Altyazı izle. 
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    4.1   22

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.