1. Şeytanın Mührü Türkçe Dublaj izle

  Şeytanın Mührü Türkçe Dublaj izle

  1080P Türkçe Dublaj

  Şeytanın Mührü Türkçe Dublaj izle; Bir tarafta kendisine verilen kutsal bir gücün olduğuna inanan küçük bir kız , diğer tarafta bu kızın haberini yaparak biten kariyerini yeniden canlandırmaya çalışan bir gazeteci. İşitme engelle bir genç kız olan Alice , inanılana göre Meryem Ananın onu ziyaretinden sonra doğa üstü güçler edinmiştir. Hastaları duyabilen, iyileştirebilen ve onlarla konuşabilen Alice küçük kasabasında kurtarıcı olarak görülmektedir. Bu durumu öğrenen kariyerinin dibindeki Gerry ise Alice ile görüşme ve durumunu kullanma planları yapar. Gittiği küçük kasaba da meydana gelen doğaüstü korkutucu olayların asıl sebebi gerçekten Alice'in mucizesi midir? Yoksa farklı bir kötü güç bu kasabayı ele mi geçirmiştir. Şeytanın Mührü Türkçe Dublaj izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.1   190

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.