1. The Christmas Setup Türkçe Altyazı izle

  The Christmas Setup Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  The Christmas Setup Türkçe Altyazı izle ; Sıradan iki arkadaş olan Hugo ve Patrick 'in duygusal macerasını izleyeceğimiz film de , beraber gittikleri yılbaşı tatilinde beraber gayet iyi vakit geçiren Hugo ve Patrick aslında birbirlerine ilgi duymaya başladıklarını fark ederler . Bu durum gitgide ciddiye döner ve işler artık ikisi içinde geri dönülmez bir yola girer ve aralarındaki durumu açıklamak zorunda kalırlar . Birbirlerine aşık olan bu iki adam için yakın zaman da ilişkilerini gözden geçirmelerine neden olacak bir durum meydana gelecektir. Hugo büyük bir şirketten hayatını maddi anlamda değiştirecek ciddi bir iş teklifi alır fakat bu teklifi kabul ederse Londra ya yerleşmek zorunda kalacaktır. Ve tabi Londra'ya yerleşmesi durumda Patrick ile yeni başlayan ilişkisini gözden geçirmek zorunda kalacaktır... The Christmas Setup Türkçe Altyazı izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    7.1   150

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.