1. The Eyes of Tammy Faye Türkçe Altyazı

  The Eyes of Tammy Faye Türkçe Altyazı

  1080P Türkçe Altyazı

  The Eyes of Tammy Faye Türkçe Altyazı; İnşaa edilen büyük bir krallık , bu krallıktan kazanılan büyük bir servet , bu krallığın din üzerine kurulması ve son aşamada çıkan cinsel skandallar sonrasında krallığın yıkılmasını konu alan biyografi filmin de , Tammy Faye ve Jim çok genç yaşta evlenmiştir. Evlendikten sonra 70 ve 80 li yıllarda kafalarındaki büyük bir projeyi hayata geçirmek için harekete geçerler. Hristiyanlıkta mehzep gözetmeksizin bir ağ kuran ve bu ağ üzerinde insanları hem dine teşvik eden hem de hayat dersi veren çift kendilerine hatrı sayılır bir servet yapar.  Namları Dünya'nın bir çok ülkesine yayılır fakat yaşayacakları Cinsel skandallar onların başına ciddi dert açacaktır. The Eyes of Tammy Faye Türkçe Altyazı
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    6.7   167

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.