1. The Princess Switch 3 Romancing the Star Türkçe Dublaj izle

  The Princess Switch 3 Romancing the Star Türkçe Dublaj izle

  1080P Türkçe Dublaj

  The Princess Switch 3 Romancing the Star Türkçe Dublaj izle; Montenaro Kraliçesinin saray da vermek istediği Yılbaşı eğlencesi adeta bir kabusa dönüşecektir. Sarayın pahabiçilmez hazinesi "Barış Yıldız"nın çalınması ile hayal kırıklığına uğrayan Kraliçe ye iki arkadaş yardım edecektir. Margaret ve Stacy birbirlerine çok benzeyen iki arkadaştır. Çalınan Barış Yıldızı için hırsızların bırakabileceği ipuçlarını arasalar da sarayda hiç bir şey bulamamışlardır. Yardım isteyecekleri tek kişi ise eski bir hırsız olan ve şuan şartlı tahliye de olup bir yetimhane de temizlik görevlisi olarak çalışan Fiona dır . Fiona nın onlara yardım etmesi için sadece bir şartı vardır. Yakında çıkacağı mahkeme de Margaret ve Stacy'nin onun için birkaç iyi söz söylemesi onun için yeterli olacaktır. Eğlenceli ve macera dolu filmimiz The Princess Switch 3 Romancing the Star'ı Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.5   55

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.