1. Zengin ve Şımarık Türkçe Altyazı izle

  Zengin ve Şımarık Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Zengin ve Şımarık Türkçe Altyazı izle ; Eğlenceli olduğu kadar dramatik sahneleri ile de dikkat çeken film de kahramanımız zengin bir baba. Milyoner baba tüm servetini çocuklarının bilinçsizce harcamasına ve bu durumun 3 çocuğu için olumsuz bir durum oluşturacağına emindir. Bu durumun önüne geçebilmek için neler yapabileceğini düşünen babanın aklına sadece bir durum gelir. Çocuklarını yanına toplar ve onlara başlarına geleni açıklar. Artık milyoner bir aile olmadıklarını yaptığı bir hata sonucu ellerindeki her şeyi kaybettiklerini açıklayan babaya çocukların tepkisi ilk etapta pekte sağlıklı olmaz. Aile bu durumla yaşamayı öğrenmeye çalışırken ortaya gayet komik sahneler çıkar ve aile bu zor durumdan kendini kurtarmak için farklı yollar dener. Zengin ve Şımarık Türkçe Altyazı izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.6   213

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.