1. Zeros and Ones Türkçe Altyazı izle

  Zeros and Ones Türkçe Altyazı izle

  1080P Türkçe Altyazı

  Zeros and Ones Türkçe Altyazı izle ; Gergin bir gece , umutsuzca bekleyen insanlar ve son ana kadar mücadele eden bir asker . Roma da her şey yolundayken alınan bir ihbar tüm devlet yetkililerini ayağa kaldırır. Büyük bir bomba ihbarı alan yetkililer bildikleri bir teröristi takibe almışlardır fakat bombanın nerede patlatılacağı ile ilgili henüz bir bilgileri yoktur. Ordunun başarılı askeri J.J bu bombalama olayını durdurmak için elinden geleni yapacaktır fakat J.J nin asi ve hapiste olan kardeşi bir şekilde konuya dahil olur. Gergin ve puslu bir hava da izleyeceğiniz , dram ve gerilimin başarıyla harmanlandığı film Zeros and Ones 'ı sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Altyazı izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    3.3   29

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan filmler bizlerin sunucusu tarafından barındırılmamaktadır. Hukuki işlem konusunda lütfen iletişim sayfasını kullanarak, hukuki olarak kaldırılması gerekilen içerik hakkında bilgi paylaşınız.